Zabiegi z maską biocelulozowa

 Płat biocelulozowy to trójwymiarowa, siateczkowa struktura, która zapewnia maksymalne przyleganie materiału do powierzchni skóry, tzw. okluzja. Dzięki temu zjawisku maksymalnie zwiększa się wchłanianie bio-aktywnych składników zawartych w maskach.

Zabiegi przeznaczone dla skóry suchej, odwodnionej, łuszczącej się, zwiotczałej, z widocznymi oznakami starzenia oraz zmagającej się z problemem przebarwień.

Proponowane zabiegi:

  • Zabieg Silky Anty wrinkles Nano Mask – zabieg intensywnie nawilżający.

Perłowy płat biocelulozowy o intensywnym działaniu ujędrniającym. Nasączony jest wyjątkowo bogatą mieszankę substancji aktywnych, takich jak: kw. hialuronowy, koenzym Q 10, witamina E, B3, proteiny jedwabiu, ekstrakt z miodu i polifenole z czerwonego wina, aminokwasy, trehalozę. Kwas hialuronowy łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej, wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem. Zabieg przeznaczony dla skóry z widocznymi oznakami starzenia, zwiotczałej oraz pozbawionej sprężystości.

  • Zabieg Silky Whitening Nano Mask – zabieg intensywnie rozjaśniający.

Perłowy płat biocelulozowy o intensywnym działaniu rozświetlającym nasączony jest wyjątkowo bogatą mieszankę substancji aktywnych, takich jak np. kwas hialuronowy i witamina C. Witamina C rozjaśnia cerę oraz likwiduje przebarwienia posłoneczne i piegi. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cery z problemami przebarwień

  • Zabieg Silky Moisturizing Nano Mask – zabieg intensywnie nawilżający.

Płat biocelulozowy o intensywnym działaniu nawilżającym. Nasączony jest wyjątkowo bogata mieszankę substancji aktywnych, takich jak np. kwas hialuronowy, kolagen, ekstrakt z aloesu, kiwi. Kwas hialuronowy to naturalny polisacharyd. Przeplatające się łańcuchy kwasu hialuronowego wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi zatrzymując wodę, działa jak „molekularna gąbka”. Dzięki temu przy okazji doskonale wygładza powierzchowne zmarszczki, zwiększa napięcie i nawilżenie skóry.

 
Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved