Medbeauty 24k Gold Treatment – Zabieg z 24 karatowym złotem

Procedury Zabiegowe: 

I.    ETAP - DEMKAIJAŻ
Wykonujemy demakijaż oczu, ust, twarzy, szyi i dekoltu za pomocą mleczka Hyaluronic Cleansing Milk Face and Eyes. Tonizujemy skórę Hyaluronic Tonic lub płynem micelarnym z ekstraktem z kawioru do demakijażu twarzy i oczy Caviar Micellar Water.

II.    ETAP – ZŁUSZCZANIE
Wykonujemy piling enzymatyczny Enzymatic Peeling. W tym celu należy: 5 g proszku zmieszać z wodą do uzyskania jednolitej, gęstej konsystencji. Nałożyć cienką warstwę na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Po upływie 7-10 minut zmyć ciepłą wodą, stonizować tonikiem. Omijać okolice oczu.

III.    ETAP – REGENERACJA
Proponujemy odpowiednią dla danego problemy ampułkę: nawilżającą Moisturizing Ampoule lub odmładzającą Anti Wrinkles Ampoule. Poczekaj kilka minut, aż się prawie całkowicie wchłonie.

V.    ETAP- RELAKS
Wykonujemy relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu kremu do masażu Perffect Massage Cream Medbeauty.

V.    ETAP – PŁATKI ZŁOTA
Nałóż pierwszy kawałek złota na twarz np. czoło. Delikatnie dociśnij tak, by idealnie przylegał do skóry. Ściągnij bibułkę. Czynności powtarzaj na pozostałej części twarzy. W czasie zabiegu można nałożyć więcej niż 3 płatki złota. Płatki można umieścić również na szyi i dekolcie.

VI.    ETAP – WPROWADZENIE ZŁOTA
Na dłoniach rozprowadź wybraną perełkę nawilżającą Pearls Hydra lub odmładzająco - ujędrniającą Pearls Anty Aging & Firming, która posłuży do wmasowania złota w skórę. Czynność powtarzaj do momentu zupełnego wchłonięcia się złota w skórę (ok 20 min).
Pamiętaj im więcej złota znajduje się na danym obszarze, tym dłużej należy je wmasowywać, używając do tego większej ilości serum – zapewniając lepszy poślizg. Unikaj nadmiaru serum, aby nie dopuścić do „wałkowania” się płatków złota

VII.    ETAP - PIELĘGNACJA
Stonizuj skórę. Nałóż luksusową maskę algową ze złotem Luxury Algaplast Gold Mask lub maskę hydrożelową z koloidalnym złotem Hydrogel Golden Crystal Mask.

 
Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved